Szukamy świadków

Poszukujemy pokrzywdzonego i świadków

Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego sopockiej komendy prowadzą czynności w sprawie uszkodzenia ciała mężczyzny i nieudzielenia mu pomocy. Do zdarzenia doszło 8 marca 2024 roku około godziny 2.00 w nocy na ulicy Bohaterów Monte Cassino. Zaraz po zdarzeniu funkcjonariusze przeszukali pobliski teren i zatrzymali kobietę oraz mężczyznę mających związek ze sprawą. Apelujemy do osoby pokrzywdzonej, a także świadków, którzy widzieli to zdarzenie, by nawiązali kontakt z policjantami Komendy Miejskiej Policji w Sopocie - tel. 47 74 26 283 w godzinach 8.00-15.00, 47 74 26 222 - całodobowo, bądź drogą mailową: komenda.sopot@gd.policja.gov.pl. Prosimy powołać się na nr sprawy: RSD-343/24.

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Sopocie prowadzą czynności w sprawie uszkodzenia ciała mężczyzny i nieudzielenia mu pomocy. 8 marca 2024 roku około godziny 2.00 w nocy do policjantów wpłynęło zgłoszenie od operatora numeru alarmowego 112 o bójce dwóch mężczyzn na ulicy Bohaterów Monte Cassino. Ze zgłoszenia wynikało też, że jeden z nich został pobity i leżał na ziemi. Pilnie skierowani na miejsce funkcjonariusze nie zastali uczestników zdarzenia. Analizując zapis kamer monitoringu wstępnie ustalono, że związek ze sprawą miał młody mężczyzna, który będąc w towarzystwie kobiety zaatakował drugiego mężczyznę, zadając mu ciosy i kopiąc po głowie. Następnie zostawili leżącego na ziemi i odeszli. Po jakimś czasie do leżącego podchodzi kilka osób i podnosi go z ziemi, po czym on sam odchodzi z miejsca.

Interweniujący policjanci w wyniku przeszukania pobliskiego rejonu zauważyli i zatrzymali kobietę oraz mężczyznę, którzy odpowiadali rysopisom osób mających związek ze sprawą. Oboje byli nietrzeźwi. Apelujemy do osoby pokrzywdzonej, a także świadków, którzy widzieli to zdarzenie, by nawiązali kontakt z policjantami Komendy Miejskiej Policji w Sopocie - tel. 47 74 26 283 w godzinach 8.00-15.00, 47 74 26 222 - całodobowo, bądź drogą mailową: komenda.sopot@gd.policja.gov.pl. Prosimy powołać się na nr sprawy: RSD-343/24.


 

Powrót na górę strony