Szukamy świadków

Policjanci szukają mężczyzny, który ma związek z kradzieżą kart płatniczych i wypłatą pieniędzy z bankomatu

Sopoccy policjanci prowadzą czynności dotyczące kradzieży portfela z zawartością dokumentów, kart płatniczych i pieniędzy, a następnie przy pomocy skradzionej wcześniej karty kilku wypłat pieniędzy z bankomatu oraz kolejnych prób wypłat gotówki. Poszkodowany obywatel Francji wycenił straty na łączną kwotę ponad 5 tys. zł. Policjanci ustalili, że związek ze sprawą ma trzech mężczyzn. Dwóch z nich usłyszało już zarzuty w tej sprawie. Każdy, kto rozpoznaje trzeciego z mężczyzn, którego wizerunek publikujemy lub posiada informacje na jego temat proszony jest o kontakt z Policją.

Od końca lipca br. sopoccy policjanci prowadzą czynności dotyczące kradzieży portfela z zawartością  dokumentów, kart płatniczych i pieniędzy, a następnie przy pomocy skradzionej wcześniej karty kilku wypłat pieniędzy z bankomatu oraz kolejnych prób wypłat gotówki. Poszkodowanym jest obywatel Francji, który straty wycenił łącznie na ponad 5 tys. zł.

W trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze przeanalizowali zabezpieczone monitoringi, przesłuchali świadków i ustalili, że związek ze sprawą ma trzech mężczyzn. Dwóch z nich usłyszało już zarzuty w tej sprawie. Dotychczas nie udało się ustalić tożsamości trzeciego z mężczyzn, dlatego wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z monitoringu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Sopocie przy ul. Armii Krajowej 112A. Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc na nr 58 52-16-222 (dyżurny komendy), 58-52-16-251 (prowadzący postępowanie) lub na numer alarmowy 112 albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

Informację można przekazać także mailowo pisząc na adres: komenda.sopot@gd.policja.gov.pl.

 

  • Wizerunek mężczyzny mającego związek ze sprawą
  • Wizerunek mężczyzny mającego związek ze sprawą