Szukamy świadków

Policjanci szukają mężczyzny, który ma związek z kradzieżą telefonu

Sopoccy policjanci prowadzą czynności dotyczące kradzieży telefonu w lokalu. Związek ze sprawą ma mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę lub posiadają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Policją.

Sopoccy policjanci prowadzą czynności w sprawie kradzieży telefonu. Do zdarzenia doszło w lipcu br. w jednym z lokali na terenie miasta. W trakcie prowadzonego postępowania funkcjonariusze zabezpieczyli nagranie monitoringu, na którym zarejestrowano mężczyznę mającego związek z ta sprawą. Dotychczas nie udało się ustalić jego tożsamości, dlatego wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z monitoringu lub posiadają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Policją.

Informacje można przekazać osobiście zgłaszając się do Komendy Miejskiej Policji w Sopocie przy ul. Armii Krajowej 112A lub telefonicznie, dzwoniąc na nr 58 52-16-222 (dyżurny komendy), 58-52-16-228 (prowadząca postępowanie) lub na numer alarmowy 112 albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

Informację można przekazać także mailowo pisząc na adres: komenda.sopot@gd.policja.gov.pl.

  • Wizerunek mężczyzny mającego związek z kradzieżą telefonu