Rozpoznajesz ich? - Powiadom Policję! - Szukamy świadków - Komenda Miejska Policji w Sopocie

Szukamy świadków

Rozpoznajesz ich? - Powiadom Policję!

Sopoccy policjanci prowadzą czynności w sprawie kradzieży portfela z zawartością pieniędzy i dokumentów. Do zdarzenia doszło w jednym z lokali, a związek ze sprawą ma dwóch mężczyzn, których wizerunki publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn z monitoringu lub posiadają informacje na ich temat, proszone są o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Sopocie prowadzą czynności w sprawie kradzieży portfela z zawartością pieniędzy i dokumentów. Do zdarzenia doszło w maju br. w jednym z lokali na terenie miasta. W trakcie prowadzonego postępowania funkcjonariusze przeanalizowali zabezpieczone nagrania, rozpytywali osoby i ustalili, że związek z tą sprawą ma dwóch mężczyzn, których wizerunki publikujemy.

Dotychczas nie udało się ustalić tożsamości tych mężczyzn, dlatego wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn z monitoringu lub posiadają informacje na ich temat, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Sopocie przy ul. Armii Krajowej 112A. Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc na nr 58 52-16-222 (dyżurny komendy), 58-52-16-228 (prowadząca postępowanie) lub na numer alarmowy 112 albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

Informację można przekazać także mailowo pisząc na adres: komenda.sopot@gd.policja.gov.pl.

  • Wizerunek mężczyzn mających związek ze sprawą kradzieży