Rozpoznajesz go? Powiadom policjantów! - Szukamy świadków - Komenda Miejska Policji w Sopocie

Szukamy świadków

Rozpoznajesz go? Powiadom policjantów!

Policjanci z Sopotu prowadzą postępowanie w sprawie rozboju, do którego doszło 26 lipca 2019 r. w godzinach popołudniowych w jednym z mieszkań przy Alei Niepodległości. Związek ze sprawą ma mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę lub mają informacje na jego temat prosimy o kontakt z Policją.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Sopocie prowadzą postępowanie w sprawie rozboju, do którego doszło w dniu 26 lipca 2019 r. około godz. 14.30 w jednym z mieszkań budynku przy Alei Niepodległości w Sopocie. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że do mieszkania starszego małżeństwa zapukał mężczyzna pod pozorem rozmienienia pieniędzy. Gdy drzwi otworzyła mu 77-letnia kobieta, sprawca zaatakował ją, wszedł do środka, zabrał z mieszkania pieniądze w kwocie ponad 500 zł, a następnie uciekł.

W trakcie prowadzonego postępowania policjanci zabezpieczyli nagrania, na których został zarejestrowany wizerunek mężczyzny mającego związek z tym przestępstwem. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu prosimy o kontakt z Policją. Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc na numer (58) 521 62 22 (całodobowo) lub (58) 521 62 83 (sekretariat wydziału dochodzeniowo-śledczego), pisząc na adres mailowy komenda.sopot@gd.policja.gov.pl albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

  • wizerunek mężczyzny
  • wizerunek mężczyzny