2018-10-01
Sopot,

Podczas codziennej służby sopoccy policjanci ruchu drogowego zwracają szczególną uwagę na wykroczenia w ruchu drogowym, które wpływają na bezpieczeństwo pieszych, rowerzystów i motorowerzystów. W trosce o bezpieczeństwo wszystkich osób policjanci prowadzą dziś na ulicach miasta działania pod nazwą „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”.

Dziś na ulicach Sopotu policjanci ruchu drogowego prowadzą działania „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego". Działania te mają na celu poprawę bezpieczeństwa, ale też uświadomienie pieszym i rowerzystom, że oni również w dużym stopniu są odpowiedzialni za bezpieczeństwo i mogą stać się sprawcami czy też ofiarami zdarzeń drogowych przez nieprzestrzeganie przepisów.

Podczas dzisiejszych działań sopoccy policjanci zwrócą uwagę także na kierujących pojazdami, gdyż to właśnie wielokrotnie ich brawura jest przyczyną potrąceń pieszych.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o wzmożenie uwagi, przestrzeganie przepisów, ostrożną jazdę i odpowiedzialne korzystanie ze szlaków komunikacyjnych.
Komenda Miejska Policji w Sopocie,  
81-824 Sopot, ul. Armii Krajowej 112A,
tel. 58 52 16 222, fax 58 52 16 384
Kanał RSS pomorskiej policji
© 2018 r.