2018-09-27
Sopot,

Wczoraj dzielnicowi z Sopotu zatrzymali dwóch mieszkańców miasta. 39-latek poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Toruniu celem doprowadzenia do aresztu i odbycia kary 1 roku pozbawienia wolności za popełnione wcześniej przestępstwo przywłaszczenia. Za 36-letnim mężczyzną nakaz doprowadzenia wystawił Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej. On także ma do odbycia karę 1 roku pozbawienia wolności. Jeszcze tego samego dnia zatrzymani mężczyźni zostali osadzeni w areszcie śledczym.

Wczoraj rano dzielnicowi z Sopotu w trakcie pełnionego obchodu zatrzymali 39-latka. Mężczyzna poszukiwany był na podstawie nakazu wystawionego przez Sąd Rejonowy w Toruniu w celu doprowadzenia do aresztu śledczego. Do odbycia ma on karę jednego roku pozbawienia wolności za popełnione wcześniej przestępstwo przywłaszczenia.

W wyniku prowadzonych czynności około południa dzielnicowi zatrzymali także poszukiwanego nakazem 36-latka z Sopotu. Za mężczyzną nakaz doprowadzenia wystawił Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej. 36-latek ma do odbycia karę 1 roku pozbawienia wolności za popełnione wcześniej oszustwo.

Jeszcze tego samego dnia funkcjonariusze doprowadzili zatrzymanych do aresztu śledczego celem odbycia zasądzonych kar pozbawienia wolności.
Komenda Miejska Policji w Sopocie,  
81-824 Sopot, ul. Armii Krajowej 112A,
tel. 58 52 16 222, fax 58 52 16 384
Kanał RSS pomorskiej policji
© 2018 r.