2018-09-25
Sopot,

Sopoccy policjanci informują, że w związku z rozpoczynającym się jutro remontem wiaduktu nad torami kolejowymi w ciągu Alei Niepodległości, pomiędzy ul. Haffnera a ul. Wejherowską, należy spodziewać się utrudnień w ruchu drogowym na głównej arterii komunikacyjnej.

Sopoccy policjanci informują, że jutro (26 września 2018 r.) rozpocznie się remont wiaduktu nad torami kolejowymi w ciągu Alei Niepodległości, pomiędzy ul. Haffnera a ul. Wejherowską. Na czas remontu wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu. Od dnia 26 września br. na wysokości wiaduktu wyłączony z użytkowania zostanie chodnik oraz prawy pas ruchu Alei Niepodległości w kierunku Gdyni. Ruch samochodowy w kierunku Gdyni będzie odbywał się dwoma pasami ruchu (jeden z nich dotychczas był pasem ruchu w kierunku Gdańska) oraz jednym pasem ruchu w kierunku Gdańska.

Z użytkowania wyłączone zostaną także: przystanek autobusowy w kierunku Gdyni oraz przejście dla pieszych przez Aleję Niepodległości. Wyłączona zostanie również sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu Alei Niepodległości z ul. Wejherowską.

Apelujemy do kierowców i wszystkich niechronionych uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności w tej części miasta i stosowanie się do przepisów ruchu drogowego.


Komenda Miejska Policji w Sopocie,  
81-824 Sopot, ul. Armii Krajowej 112A,
tel. 58 52 16 222, fax 58 52 16 384
Kanał RSS pomorskiej policji
© 2018 r.