2018-09-14
Sopot,

Sopoccy policjanci gościli przedstawicieli francuskiej Szkoły Policji w Perigueux z jej komendantem na czele. Gości przywitał I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Sopocie podinsp. Michał Biedrawa, który opowiedział o pracy policjantów oraz pokazał sprzęt będący na wyposażeniu sopockich funkcjonariuszy. Każdy z gości mógł również pojeździć na elektrycznym rowerze, który na co dzień wykorzystywany jest w służbie przez policjantów z ogniwa rowerowego.

Wczoraj sopoccy policjanci gościli w komendzie miejskiej  przedstawicieli francuskiej Szkoły Policji w Perigueux z jej komendantem na czele. Gości przywitał I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Sopocie podinsp. Michał Biedrawa, który opowiedział o pracy funkcjonariuszy oraz specyfice miasta Sopotu. Goście mieli okazję z bliska zobaczyć sprzęt będący na wyposażeniu sopockich funkcjonariuszy, w tym m.in. defibrylator AED, ręczne mierniki prędkości, alkomaty oraz tester na narkotyki DrugTest 5000.

Policjanci pokazali również jedyny w naszym województwie mobilny komisariat i jego wyposażenie, a każdy chętny mógł pojeździć na elektrycznym rowerze, który na co dzień wykorzystywany jest w służbie przez policjantów z ogniwa rowerowego. Okazją do zabawy było sprawdzenie swoich umiejętności podczas wykonywania zadań z założonymi alkogoglami.

Na zakończenie spotkania Komendant Biedrawa wręczył gościom drobne upominki i wszyscy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.


 


Komenda Miejska Policji w Sopocie,  
81-824 Sopot, ul. Armii Krajowej 112A,
tel. 58 52 16 222, fax 58 52 16 384
Kanał RSS pomorskiej policji
© 2018 r.