2018-03-23
KWP Gdańsk,
27 marca pomorscy policjanci przeprowadzą działania kontrolno-prewencyjne pod nazwą „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”. Ich celem jest poprawa bezpieczeństwa pieszych i rowerzystów oraz egzekwowanie stosowania się uczestników ruchu do przepisów dotyczących relacji kierujący – pieszy oraz kierujący pojazdem silnikowym – rowerzysta.


 2018-03-22
Sopot,
Wczorajszą odprawę służbową kadry kierowniczej Komendy Miejskiej Policji w Sopocie poprzedziła uroczystość wręczenia wyróżnień 9 policjantom, którzy w ostatnim czasie osiągnęli bardzo dobre wyniki w służbie. Postawy i zaangażowania w pracę pogratulował im Komendant Miejski Policji w Sopocie insp. Piotr Bolin.


 2018-03-21
Sopot,
Z okazji pierwszego dnia wiosny, zwanego potocznie „dniem wagarowicza”, sopoccy policjanci prowadzą dziś wzmożone działania prewencyjne. Funkcjonariusze zwracają szczególną uwagę na miejsca gromadzenia się młodzieży, punkty sprzedaży alkoholu oraz czy młodzież w sposób bezpieczny i zgodny z prawem świętuje nadejście wiosny.


 2018-03-21
Sopot,
Policjanci zatrzymali dwóch gdańszczan w wieku 41 i 45 lat, którzy ukradli paliwo ze stacji benzynowej w Sopocie. Sprawcy przyjechali na stację samochodem z założonymi dwiema różnymi tablicami rejestracyjnymi, nalali benzynę do kanistrów i bez uiszczenia opłaty odjechali. Dodatkowo śledczy udowodnili 45-letniemu kierowcy, że w ostatnim czasie jeszcze z dwóch stacji benzynowych w Gdańsku dokonał kradzieży paliwa. Mężczyzna usłyszał zarzut za popełnione przestępstwo. Odpowie on też za jazdę samochodem pod prąd i kierowanie autem pomimo nie dopuszczenia do ruchu. Policjanci podejrzewają kierowcę auta również o jazdę pod wpływem narkotyków. Wstępne badanie śliny potwierdziło ich obecność.


 2018-03-21
Sopot,
Kryminalni z Sopotu ustalili miejsce pobytu poszukiwanego 49-latka i wczoraj go zatrzymali. Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku wydał za mężczyzną list gończy celem odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności za popełnione wcześniej przestępstwo. Jeszcze tego samego dnia policjanci osadzili poszukiwanego 49-latka w areszcie śledczym celem odbycia zasądzonej kary.


 2018-03-14
SOPOT,
W dniach 16-19 marca 2018 roku  sopoccy policjanci wezmą udział w wojewódzkich działaniach kontrolno - prewencyjnych „PIESI”. 


 2018-03-14
SOPOT,
Policjanci z komendy miejskiej, cyklicznie spotykają się z młodzieżą sopockich szkół i prowadzą zajęcia na temat ich odpowiedzialności prawnej, a szczególnie zagrożeniem cyberprzemocą i cyberprzestępczością. Wczoraj, funkcjonariuszka zajmująca się profilaktyką społeczną przeprowadziła takie spotkania z uczniami klas  od III doVI Autonomicznej Szkoły Podstawowej. Podczas tych spotkań policjanci uzmysławiają młodym ludziom na podstawie przykładów negatywnych zachowań, że za tego typu postępowanie można odpowiadać przed sądem dla nieletnich do 17 roku życia. Ponadto przedyskutowano także zagadnienia ochrony prawnej małoletnich przed przemocą internetową jak i pomocy pokrzywdzonym.


 2018-03-14
SOPOT,
Policjanci z Sopotu  spotkali się w Komendzie Miejskiej Policji z grupą uczniów klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 34 z Gdyni. Podczas spotkania, które odbyło się we wtorkowe przedpołudnie 13 marca 2018 r. funkcjonariusze rozmawiali z dziećmi o podstawowych zasadach bezpieczeństwa  w kontaktach z obcymi oraz poinformowali na jakie numery należy dzwonić w sytuacji zagrożenia. Każdy chętny mógł także porozmawiać z nimi na nurtujące pytania.


 2018-03-13
SOPOT,
W miniony weekend sopoccy policjanci kontynuowali rozpoczęte 8 marca działania pod hasłem „Alkohol i narkotyki”. Akcja ta ma na celu wyeliminowanie z ruchu kierowców jeżdżących pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. 


 2018-03-13
SOPOT,
W miniony weekend  sopoccy policjanci wzięli udział w wojewódzkich działaniach dotyczących kontroli pojazdów uprzywilejowanych i firm ochroniarskich. 


 2018-03-13
SOPOT,
Kryminalni zatrzymali 19-latka z Gdyni, który przy sobie miał susz konopi. Funkcjonariusze ustalili, że udzielał on narkotyki również innym osobom. Sopoccy policjanci oraz funkcjonariusze prewencji z komendy wojewódzkiej zatrzymali także dwóch mieszkańców Gdańska podejrzewanych o posiadanie zakazanych substancji. Zabezpieczony przy nich towar przekazano biegłemu do dalszych badań. Sporządzona w tych sprawach opinia będzie podstawą do postawienia mężczyznom ewentualnych zarzutów dotyczących posiadania narkotyków. Za posiadanie i udzielanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności.


 2018-03-13
SOPOT,
Zarzut kradzieży z włamaniem elektronarzędzi usłyszało dwóch mężczyzn w wieku 43 i 49-lat. Sprawcy odpowiedzialności karnej nie unikną dzięki dzielnicowym, którzy zatrzymali ich chwilę po zdarzeniu. Za popełnione przestępstwo włamywaczom grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Wobec 49-latka bez stałego miejsca pobytu prokurator zastosował dozór Policji.


 2018-03-09
SOPOT,
W poniedziałek sopoccy policjanci wezmą udział w wojewódzkich działaniach dotyczących kontroli pojazdów do nauki jazdy i egzaminowania osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania. 


 2018-03-09
SOPOT,
Sopoccy policjanci wzięli udział w wojewódzkich działaniach „Alkohol i narkotyki”. Akcja ta ma na celu wyeliminowanie z ruchu kierowców jeżdżących pod wpływem alkoholu lub środków odurzających.


 2018-03-07
Sopot,
Jutro sopoccy policjanci wezmą udział w wojewódzkich działaniach „Alkohol i narkotyki”. Akcja ta ma na celu wyeliminowanie z ruchu kierowców jeżdżących pod wpływem alkoholu lub środków odurzających.


 2018-03-07
Sopot,
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego sopockiej komendy pracowali na miejscu czterech kolizji drogowych, do których doszło wczoraj na terenie miasta. Przyczyną zdarzeń było m.in. nie ustąpienie pierwszeństwa przejazdu i nie zachowanie bezpiecznej odległości. Na wszystkich sprawców kolizji policjanci nałożyli mandaty. Apelujemy do kierowców o ostrożną i rozważną jazdę! Pamiętajmy o swoim zdrowiu i życiu, ale również o bezpieczeństwie innych użytkowników dróg.


 2018-03-07
Sopot,
Sopoccy dzielnicowi spotykają się z mieszkańcami oraz przedstawicielami lokalnych instytucji i rozmawiają z nimi o bezpieczeństwie. To policjanci, którzy rozpoznają potrzeby i oczekiwania mieszkańców, diagnozują lokalne problemy oraz pomagają w poszukiwaniu skutecznych sposobów ich rozwiązania. Podczas spotkań dzielnicowi informują także, w jak prosty sposób można nawiązać kontakt z Policją poprzez aplikację Moja Komenda i Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa.


 2018-03-06
Sopot,
W ostatnich dniach sopoccy policjanci przedstawili 4 sprawcom zarzuty związane z posiadaniem i udzielaniem narkotyków. Wśród nich był 18-letni mieszkaniec Wejherowa, który przy sobie i w mieszkaniu miał susz konopi. Dwóm obywatelom Ukrainy w wieku 34 i 37 lat funkcjonariusze udowodnili udzielanie środków odurzających. Dodatkowo 34-latek usłyszał zarzut posiadania suszu konopi. Za posiadanie i udzielanie innej osobie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności.


 2018-03-05
Sopot,
W miniony weekend policjanci ruchu drogowego podjęli interwencję wobec 32-latka kierującego skuterem. Okazało się, że mężczyzna znajduje się w stanie po użyciu alkoholu, a kierując skuterem złamał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, który obowiązuje go do grudnia 2020 roku. Funkcjonariusze drogówki zatrzymali do kontroli także dwóch kierowców aut, na Al. Niepodległości przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h.


 2018-03-05
Sopot,
Tylko 1,5 godziny potrzebowali policjanci z Sopotu, by ustalić i zatrzymać sprawców kradzieży sklepowej. Czterech mężczyzn w wieku 26-37 lat wpadło w ręce mundurowych, po tym jak ze sklepu ukradli m.in. maszynki do golenia i wody po goleniu, a następnie wyszli z tym łupem. Śledczy ustalili też, że trzech z nich kilka dni wcześniej z tego samego sklepu także dokonało kradzieży kosmetyków. Cała czwórka usłyszała zarzuty kradzieży. 32-latek i 37-latek odpowiedzą za swój czyn w recydywie.


 2018-03-01
Sopot,
Utrzymujące się mrozy stanowią poważne zagrożenie dla życia i zdrowia osób bezdomnych, samotnych oraz pod wpływem alkoholu. Dlatego sopoccy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami prewencji z komendy wojewódzkiej podczas służby kontrolują miejsca, w których przebywają lub mogą przebywać takie osoby. Mundurowi przekonują jednocześnie do skorzystania z pomocy oferowanej przez instytucje pomocowe. Nie bądźmy obojętni widząc osoby bezdomne lub bezradne i poinformujmy o tym odpowiednie służby. 


 2018-03-01
Sopot,
Wczoraj sopoccy policjanci pracowali na miejscu czterech zdarzeń drogowych. Do jednego z nich doszło przed godziną 15.00 na Al. Niepodległości, gdzie zderzyły się trzy pojazdy. Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 37-letni kierujący samochodem peugeot nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu kia i uderzył w niego, który następnie siłą rozpędu uderzył w jadące przed nim kolejne auto. Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcy peugeota. Także dziś funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o kolizji drogowej na terenie Sopotu. Apelujemy o szczególną ostrożność i rozwagę na drodze. 


 2018-02-28
KGP,
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa to aplikacja, dzięki której ponad 1,1 mln ludzi podzieliło się z Policją swoimi spostrzeżeniami na temat zagrożeń występujących w miejscu ich zamieszkania, pracy, nauki czy wypoczynku. Każde naniesione na mapę zagrożenie zostało przez Policję zweryfikowane, co z pewnością przyczyniło się do wzrostu poczucia bezpieczeństwa obywateli.


 2018-02-27
Sopot,
Reaguj na zagrożenia i podziel się swoimi spostrzeżeniami nanosząc sygnały na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa.


 2018-02-26
Sopot,
W niedzielę (25 lutego br.) sopoccy policjanci brali udział działaniach mających na celu poprawę bezpieczeństwa. W wyznaczonych miejscach funcjonariusze ruchu drogowego prowadzili kaskadowe pomiary prędkości. Przypominamy, że zgodnie z przepisami trzeba jeździć cały czas, a nie tylko do momentu minięcia radiowozu policyjnego.


 2018-02-26
Sopot,
Dzięki kryminalnym z komendy miejskiej odpowiedzialności karnej nie uniknie 22-letni mężczyzna. Sprawca wspólnie z innymi osobami w czerwcu 2017 roku w Sopocie publicznie i bez powodu pobił mieszkańca powiatu kartuskiego. W wyniku zdarzenia pokrzywdzony doznał obrażeń ciała. Na podstawie zebranych dowodów 22-latek usłyszał zarzut za popełnione przestępstwo. Z uwagi na działanie z pobudek chuligańskich musi liczyć się z obostrzeniem kary.


 2018-02-26
Sopot,
Dzielnicowi zatrzymali 35-letniego mieszkańca Sopotu, który przy sobie miał narkotyki. Kolejne porcje zakazanych substancji funkcjonariusze zabezpieczyli w  jego mieszkaniu. Podczas przeszukania lokalu znaleziono także nabój, który mężczyzna posiadał nielegalnie. Sprawca usłyszał zarzuty za popełnione przestępstwa, a prokurator zastosował wobec niego dozór Policji. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.


 2018-02-26
Sopot,
Kryminalni z Sopotu zatrzymali 36-letniego mężczyznę, który zgłosił kradzież samochodu seat ibiza. Policjanci ustalili, że do przestępstwa w ogóle nie doszło. Mieszkaniec Sopotu usłyszał zarzut za popełnione przestępstwo, a prokurator zastosował wobec niego dozór Policji. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.


 2018-02-23
KWP GDAŃSK,
25 lutego pomorscy policjanci przeprowadzą działania mające na celu poprawę bezpieczeństwa na drogach naszego województwa. W wyznaczonych miejscach policjanci będą prowadzić kaskadowe pomiary prędkości. Przypominamy, że zgodnie z przepisami trzeba jeździć cały czas, a nie tylko do momentu minięcia radiowozu policyjnego.


 2018-02-23
Sopot,
Ponad 50 zarzutów związanych z włamaniami do piwnic dla 27-latka i 12 zarzutów dla jego 27-letniej wspólniczki to efekt kilkumiesięcznej pracy sopockich policjantów służby kryminalnej i dochodzeniowo-śledczej oraz Prokuratury Rejonowej w Sopocie. Włamywacze zostali zatrzymani na gorącym uczynku na początku września 2017 roku, gdy próbowali ukraść przedmioty z kilku piwnic na terenie Sopotu. Śledczy udowodnili im także przestępstwa usiłowania oraz dokonania  kradzieży z włamaniem do piwnic na terenie Redy, Gdańska i Gdyni. Akt oskarżenia przeciwko włamywaczom trafił już do sądu.


 2018-02-22
Sopot,
Policjanci prewencji z komendy wojewódzkiej pełniący służbę na terenie Sopotu zatrzymali kierującego, który naruszył przepis zabraniający prowadzenia pojazdów mechanicznych osobom, które utraciły uprawnienia na podstawie decyzji organu administracji publicznej. Teraz 68-letni mieszkaniec Gdańska odpowie za przestępstwo, za które może grozić grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.


 2018-02-21
Sopot,
Policjanci z komendy miejskiej cyklicznie spotykają się z młodzieżą sopockich szkół i prowadzą zajęcia na temat ich odpowiedzialności prawnej. Wczoraj takie spotkanie funkcjonariuszka zajmująca się profilaktyką społeczną przeprowadziła z uczniami klas VII Szkoły Podstawowej nr 9. Podczas tych spotkań policjanci uzmysławiają młodym ludziom na podstawie przykładów negatywnych zachowań, że za tego typu postępowanie można odpowiadać przed sądem, zarówno dla nieletnich jak i karnym.


 2018-02-21
Sopot,
O dzielnicowych mówi się, że to policjanci pierwszego kontaktu. Niewątpliwie są oni najważniejszym ogniwem łączącym Policję ze społeczeństwem. To funkcjonariusze, którzy rozpoznają potrzeby i oczekiwania mieszkańców w zakresie szeroko pojmowanego bezpieczeństwa. Ich głównym zadaniem jest dbanie o poprawę bezpieczeństwa mieszkańców w swoim rejonie służbowym. Dlatego też sopoccy dzielnicowi w ramach programu „Dzielnicowy bliżej nas” diagnozują wspólnie z przedstawicielami lokalnych instytucji i mieszkańcami problemy, ustalają ich przyczyny i pomagają w poszukiwaniu skutecznych sposobów ich rozwiązania.


 2018-02-21
Sopot,
Wczoraj dzielnicowi z Sopotu zatrzymali 59-latka bez stałego miejsca zamieszkania. Mężczyzna poszukiwany był na podstawie Nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Sopocie. Do odbycia ma karę jednego roku pozbawienia wolności za popełnione wcześniej przestępstwo oszustwa. Zatrzymany 59-latek noc spędził w policyjnym areszcie. Dziś zostanie doprowadzony do aresztu celem odbycia zasądzonej kary.


 2018-02-21
Sopot,
Dzisiaj w godzinach porannych policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Sopocie wspólnie z policjantami z gdyńskiej drogówki przeprowadzili międzypowiatowe działania „Trzeźwość i Prędkość”. W godzinach popołudniowych wspólnie przeprowadzą działania „Bezpieczny Pieszy”.


 2018-02-19
Sopot,
W dniach 19-25 lutego 2018 roku obchodzony jest „Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem”. Akcja związana jest z ustanowieniem dnia 22 lutego Dniem Ofiar Przestępstw. Wychodząc naprzeciw inicjatywie sopoccy funkcjonariusze w tym terminie udzielają informacji i porad prawnych wszystkim osobom zwracającym się o pomoc.


 2018-02-19
Sopot,
Dzięki policjantom z Sopotu odpowiedzialności karnej nie uniknie 21-letni mężczyzna. Sprawca zaatakował 68-letniego znajomego, któremu zabrał laptopa. Chwilę po zdarzeniu mężczyzna został zatrzymany w jednym z pustostanów, gdzie ukrył się pod stertą śmieci. Prokurator na podstawie zebranych dowodów przedstawił mu zarzut za popełnione przestępstwo, a sąd zastosował wobec niego areszt tymczasowy na trzy miesiące. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności. 


 2018-02-19
Sopot,
Podczas minionego weekendu funkcjonariusze prewencji z komendy wojewódzkiej zatrzymali kierowcę auta dostawczego, który wsiadł za kierownicę będąc pod wpływem narkotyków. Wstępne badanie śliny wykazało u niego obecność marihuany. Policjanci zabezpieczyli też znalezione w samochodzie zawiniątko z suszem, które przekazano do dalszych badań. Dodatkowo mężczyzna został ukarany mandatami karnymi za popełnione wykroczenia drogowe.


 2018-02-07
Sopot,
Kryminalni w wyniku działań operacyjnych ustalili miejsce pobytu 34-latka z Sopotu. Mężczyzna wiedząc, że jest poszukiwany, ukrył się w jednym z mieszkań na gdańskiej Żabiance. Funkcjonariusze z pomocą strażaków weszli do lokalu i za łóżkiem znaleźli ukrywającego się 34-latka. Poszukiwany ma do odbycia karę jednego roku pozbawienia wolności.


 2018-02-07
Sopot,
Wczoraj Sąd Rejonowy w Sopocie zastosował dwumiesięczny areszt tymczasowy dla 32-latka podejrzanego o kradzież. Policjanci ustalili, że sprawca w krótkim czasie cztery razy w tym samym sklepie dokonał kradzieży artykułów spożywczo-przemysłowych. Z uwagi na fakt, iż w przeszłości był on karany i odbywał wyrok pozbawienia wolności za podobne przestępstwa, teraz za swój czyn odpowie w warunkach recydywy.


 2018-02-06
Sopot,
Policjanci z Sopotu spotkali się z kolejną grupą uczestników półkolonii „Ferie z Jajem”. Podczas wczorajszego spotkania funkcjonariusze rozmawiali z dziećmi i młodzieżą o podstawowych zasadach bezpieczeństwa podczas zimowego wypoczynku i w kontaktach z obcymi oraz poinformowali na jakie numery należy dzwonić w sytuacji zagrożenia. Każdy chętny mógł także porozmawiać z nimi na nurtujące pytania.


 2018-02-05
Sopot,
Dzielnicowi z Sopotu zatrzymali 16-letniego mieszkańca Redy podejrzanego o posiadanie narkotyków. Nastolatek miał przy sobie susz. Nieletni usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Przyznał się. O jego dalszym losie zadecyduje sąd rodzinny, któremu funkcjonariusze przekażą materiały sprawy.


 2018-02-02
Sopot,
2 lutego br. w auli Komendy Miejskiej Policji w Sopocie odbyło się uroczyste pożegnanie Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Sopocie asp. sztab. Tomasza Wąsewicza, który żegna się ze służbą w Policji.


 2018-02-02
Sopot,
„Po pierwsze, bezpieczeństwo!” - to nazwa akcji prowadzonej wspólnie przez Komendę Miejską Policji w Sopocie i drużynę Trefla Sopot. Od listopada 2017 r. funkcjonariusze razem z koszykarzami odwiedzają sopockie przedszkola i rozmawiają z dziećmi o bezpieczeństwie w ruchu drogowym i w kontaktach z obcymi. Wczoraj odwiedziliśmy Przedszkole nr 8.


 2018-02-01
Sopot,
Wczoraj w komendzie miejskiej w Sopocie policjanci gościli uczestników sopockich półkolonii „Ferie z Jajem”. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się kim jest policjant i na czym polega jego praca. Z uwagi na trwające w województwie pomorskim ferie zimowe funkcjonariusze przypomnieli gościom o podstawowych zasadach bezpieczeństwa podczas zimowego wypoczynku i w kontaktach z obcymi oraz poinformowali na jakie numery należy dzwonić w sytuacji zagrożenia. Każdy chętny mógł także porozmawiać z mundurowymi na nurtujące pytania.


 2018-02-01
Sopot,
Wczoraj policjanci drogówki z Komendy Miejskiej Policji w Sopocie otrzymali trzy terminale płatnicze, które niebawem będą wykorzystywane w codziennej służbie. Funkcjonariusze uczestniczyli też w szkoleniu z obsługi tych urządzeń. Dzięki otrzymanym terminalom sprawcy wykroczeń będą mogli wybrać sposób płatności za mandat kartą płatniczą, blik lub kartą podarunkową.


 2018-01-30
Sopot,
Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to zapraszamy do wstąpienia w policyjne szeregi. Każdego roku w pomorskim garnizonie Policji kilkaset osób ma szansę na rozpoczęcie służby. W 2018 roku zaplanowano przyjęcie blisko 300 funkcjonariuszy. Być może jedno z wolnych miejsc czeka właśnie na Ciebie. Przyjdź, sprawdź, zdecyduj!


 2018-01-29
Sopot,
W miniony weekend sopoccy policjanci wyeliminowali z ruchu drogowego trzy osoby, które będąc pod wpływem alkoholu kierowały samochodem. Wśród nich była 36-letnia mieszkanka Gdyni. Jak ustalili funkcjonariusze, kobieta kierowała oplem mając w wydychanym powietrzu blisko 1,5 promila alkoholu. Policjanci z wydziału ruchu drogowego udaremnili dalszą jazdę także 29-latkowi z Gdańska, który kierując samochodem złamał ciążący na nim sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów.


 2018-01-29
Sopot,
Wczoraj policjanci z Sopotu przedstawili 31-latkowi zarzut znieważenia na tle rasowym i kierowania gróźb karalnych. W miniony piątek sprawca słownie znieważył interweniującego wobec niego pracownika ochrony o narodowości boliwijskiej i groził mu pozbawieniem życia. Za swój czyn odpowie on w recydywie.


 2018-01-27
Sopot,
Wczoraj wieczorem sopoccy policjanci zatrzymali 31-latka podejrzewanego o znieważenie na tle rasowym mężczyzny o narodowości boliwijskiej. Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że na terenie dworca 31-latek słownie znieważył interweniującego wobec niego pracownika ochrony i groził mu. W chwili zatrzymania był on nietrzeźwy. Obecnie 31-latek przebywa w policyjnym areszcie, a policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności zdarzenia.Komenda Miejska Policji w Sopocie,  
81-824 Sopot, ul. Armii Krajowej 112A,
tel. 58 52 16 222, fax 58 52 16 384
Kanał RSS pomorskiej policji
© 2018 r.